Meist

Looduskivipõrandad, fassaadid , terrassid , kaminad , saunad , basseinid ja grillimajad on luksuslikud ja erilised. Need muudavad teie  kodu kauniks ja eksklusiivseks.

Teostame looduskivide paigaldust ja hooldust. Looduskivid pärinevad peamiselt meie partnerilt Mendali OÜ. Neil on hetkel Eesti suurim looduskivide valik nii laoseisunakui ka tellimistootena. Mendali koostööpartneriteks on Euroopa suuremad looduskivi vahelaod. Üldtuntumad kivimid mida kasutame on kvartsiit , liivakivi , paekivi , phyllit , graniit-, slate ja marmor.

Looduskivi  paigalduse koostöö on kestnud juba pikka aega, mille tulemusena oleme saavutanud parimad  lahendused looduskivide paigaldusel,  hooldusel ja kaitsmisel. Pakume ka konsultatsiooni - kus ja kuidas looduskivi kasutada, paigaldada ja hiljem ka hooldada. Selleks, et kivipinnad kestaksid kaua ning näeksid välja kui uued, tuleb neid regulaarselt hooldada spetsiaalsete hooldusvahenditega. Väga oluline on õigete vahendite kasutamine, et mitte kivi rikkuda. Meie kasutame juba 1998 aastast Steinfix tooteid. Paigalduseks OÜ Mendali Kiviliimi, mis on skandinaavia maades parimaid tooteid.