Teenused

Hooldus

Üldjuhul on looduskivi pehme ja poorne ning väga imav. Soovitame looduskivi pärast paigaldamist kohe kaitsevahendiga töödelda, vastasel juhul ei pruugi tugevalt määrdunud pinda hiljem enam puhtaks saada.

Seda, millist kaitsevahendit kasutada, et tulemus oleks pikaaegne ning kivi hoidev, tasub hoolikalt kaaluda Steinfix tooteid. Konsulteeri meie spetsialistidega ja laske võimaluse korral see töö professionaalidel ära teha. Anname omalt poolt töödele 2 aastase garantii kui on koik asjad meie poolt - paigaldus, pesu , hooldus , leotuspesu ja kaitse. Rohkem infot garantii kohta telefonil 5154090

Looduskivi kaitsmisel on tähtis, et kaitse oleks hingav. Seda suudab teha looduskivi kaitseaine STEINFIX 50 . Pinda tuleb tingimata töödelda kaitsevahendiga, mis takistab mustuse pooridesse kinnitumist, kuid säilitab veeauru läbilaskvuse kivil. Enne kaitsekihi STEINFIX 50 paigaldust tuleb kivile teostada aktiivpesu, mis puhastab kivi poorid ja mustuse. NB! Mitte kanda niiskele pinnale ega segada veega.
Aktiivpesu teostatakse STIENFIX 40 vesilahusega ja seejärel kivi pind kaitstakse. Hilisem hoolduspesu teostatakse STEINFIX 60 vesilahusega.
Osadel kividel, nagu loodusliku pinnaga kvartsiit, kiltkivi või graniit võib kasutada pesuks ka happepõhjalist pesuainet STEINFIX 30 vesilahust mis aitab eemaldada paigaldussegu mis on jäänud kivipinnale.

Kivihooldussari STEINFIX on asendamatu toode kui tahate tagasi tuua loodusliku kivi ilu, mis oli teil siis kui sai paigaldatud looduskivi esimest korda . Oleme teinud palju looduslike kivide hoolduseid klientidele kes on 10 aastat tagasi paigaldanud kivi ja vahepeal lausa unustanud , kui ilus oli kivi siis kui see paigaldatud sai.

Hoiatus: looduskivide aktiivpesu ja kaitse tegemata jätmisel ummistuvad kivipoorid mustuse ja muu rasvaseguga ning kivi kaotab oma loomuliku ilu. Looduskivide pesuks tavapesuainete kasutamisega muudetakse kivid tuhmiks ja kivid kaotavad oma loomuliku erksuse ja sära.

Kuna looduskivi oma kasutusealt on praktiliselt eluaegne, siis tuleks ka nende hooldusesse suhtuda kui investeeringusse mis on igavene.

Kõik loodusliku pinnaga kivid (välja arvatud marmorid, travertinid, lubjakivid) on soovitav peale paigaldust pesta üle puhta veega ja seejärel pesuainega Steinfix 30. Kaitseks kanda peale Steinfix 50.
Jooksvaks hoolduseks on aga parim vedel kiviseep Steinfix 60, mis puhastab ja uuendab kivikaitset, tagades looduskivile tema loomuliku ilu ja vastupidavuse.
Marmorid, travertinid ja muud lubjakivid tuleb pesta üle aluselise pesuainega  Steinfix 40 ja kaitsta vastavalt pealispinna töötlusele kas Akemi või Steinfix kaitsega.
Lihvitud ja poleeritud pinnad kaitstakse Akemi kaitsega ja looduslik murtud pind Steinfix 50-ga.
Toidu-  ja rasvaplekkide eemaldamiseks sobivad Steinfix 10 ja Steinfix 20.
Väga määrdunud ja ehitusjärgseks pesuks on soovitav kasutada  Steinfix 40.

Kõik kaitse ja hooldusained saab eemaldada  Steinfix 90-ga, mille järel tuleb looduskivi töödelda uuesti kaitseainega  Steinfix 50. Täpsema info saamiseks kasutage antud hooldeainte kasutusjuhendeid või konsulteerige spetsialistiga.